AKADEMIE VIZUÁLNÍ KOMUNIKACE

 
 
Jak zaujmout díky vizualizaci

Od první myšlenky ke spuštění AKADEMIE uběhly dva roky.

Vymýšlela jsem a ladila obsahy jednotlivých workshopů tak, aby na sebe vhodně navazovaly jak obsahově, tak z hlediska obtížnosti.

​Přiznávám se, testovala jsem "na lidech"a sbírala zpětnou vazbu a doporučení účastníků mých seminářů. Zařadila jsem ale také tipy od zahraničních kolegů a uznávaných autorů z oboru. 

naučím
IMG_2974_edited.jpg

​Každá úroveň tak přináší účastníkovi, kromě zdokonalení základních dovedností vždy také nové vizuální techniky. Obsah je citlivě a prakticky sestavený tak, aby inspiroval a nadchnul k dalšímu rozvoji v této oblasti a především umožnil okamžitě začít dovednosti praktikovat.

Úroveň BASIC seznamuje s metodou, zmiňuje i poznatky z oborů neurovědy, pomáhá zbavit se předsudků "neumím kreslit" a nabízí jednoduchý fungující systém, díky kterému může každý začít metodu ihned používat. Tento workshop je naprosto pro každého. Ať už chcete "jen" obohatit svůj diář i ikony, nebo si začít dělat efektivnější poznámky na poradách nebo přednáškách, nebo připravovat prezentace, ze kterých si ostatní odnesou nejen zážitek, ale i vědomosti, které nezapomenou. 

IMG_3028.JPG
IMG_2947.JPG

Úroveň ADVANCED už staví na vstřebaném a zažitém obsahu prvního workshopu a jde hlouběji do dynamičtějších vizualizací a představuje velmi funkční vizuální techniku myšlenkového mapování vhodnou pro efektivní plánování, učení se či projektové řízení. Hodí se buď absolvování workshopu basic a nebo zkrátka nadšení pro čmárání a  touha dělat věci jinak a smysluplně. 

​Úroveň MASTER už předpokládá zkušenosti s používáním ikon a zaměřuje se na využití vizualizace při prezentování pro publikum (týmy), na vizuální ztvárnění obtížnějších pojmů, jako jsou například metafory a představuje dynamickou a působivou techniku Visual storytellingu, kterou využijí obchodníci, lektoři, učitelé, koučové, řečníci, ale i studenti.

IMG_2973_edited_edited.jpg
IMG_2975.JPG

Workshop LEKTOR je speciálně navržený tak, aby řešil velice specifické potřeby lektorů, učitelů nebo interních trenérů. Je to kurz, který pomáhá zmodernizovat a zefektivnit předávání informací nejen ve firmách, ale i na vzdělávacích institucích, pomáhá jak nováčkům v oboru vyhnout se objevování již objeveného, ale i dlouholetým profesorům a školitelům objevit nové cesty jak zaujmout nové náročné publikum.

FIREMNÍ WORKSHOPY jsou samostatnou kapitolou a pokrývají témata jako: 

ŘÍZENÍ PROJEKTŮ,

SALES (vaše konkrétní produkty),

INTERNÍ TRENÉR,

PŘEDÁVÁNÍ INFORMACÍ NA PORADÁCH,

VEDENÍ A MOTIVACE TÝMU či 

INTERNÍ KOMUNIKACE.

IMG_2978.JPG
IMG_2976_edited_edited.jpg

Workshopy pro ŠKOLY, ať už pedagogy nebo žáky a vzdělávání dětí, dospívajících i mladých dospělých, jsou mojí srdcovou záležitostí. Sama jsem absolventkou pedagogické fakulty a učením na státních školách jsem strávila řadu let.
Vizuální jazyk zaručuje, že se do vašich hodin dostane CHUŤ, AKTIVITA a ZAPOJENÍ studentů.

Každý workshop je 5-hodinový, což zaručuje, že účastník není přehlcený, zmatený z množství informací a vyčerpaný. Naopak odchází stále ještě plný energie a odhodlání. 

vytvořím