top of page
Vyhledat
  • jitkajungmannovajj

Kovářova kobyla.. aneb malé přiznání

Lepíky, papírky v kabelce, bloček, několik bločků, lístečky (ne, tento určitě neztratím), poznámky v mobilu, myšlenky v hlavě (já si to přece pamatuju, že..), nějaký ten časopis, záložky v prohlížeči ... Ano, ano, jsem v tom s vámi. Teda byla jsem!


Jen doufám, že vy to taky znáte. Do něčeho se pustíte v průběhu vás napadne ještě tohle a pak ještě tamto a už to jede..a můžete začít znovu.

A ne, nemluvím jen o pracovních projektech. Mluvím o balení na dovolenou, o rodinných plánech a akcích, ale samozřejmě také o novém produktu nebo stavbě týmu.


Tady zkrátka MYŠLENKOVÉ MAPY pomůžou a nemá cenu se jim bránit :) Proto jsem je přidala do workshopu ADVANCED a je úžasné vidět jak přirozeně s nimi lidé pracují. Můžete si tak zmapovat a zhodnotit i dosavadní procesy a nebo situaci ve firmě či na trhu.


Bez nich by byl můj velký projekt vlastního webu velmi pravděpodobně ještě roztříštěný po všech koutech a záhybech mého mozku:) Přiznávám, na začátku byly právě ty lístečky.. a tak to trvalo a trvalo a měnilo se a předělávalo. Je to tak. Jako správná kovářova kobyla jsem chodila bosa:)

No pozdě "bycha" honiti, že.


Takže, klidně můžete jít tou složitější cestou lístečků, bločků a záložek (jestli na to máte čas) a nebo se přijďte naučit od "ponaučené". Myšlenkové mapy, jako jedna z vizuálních metod, dokazují jak je důležité myšlenky VIDĚT - a o tom je celá VIZUÁLNÍ KOMUNIKACE.92 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page