top of page
Vyhledat
  • jitkajungmannovajj

Storytelling

Na prezentační dovednosti tu máme skvělé experty, kteří poradí, jak mluvit, jak stát a tak podobně.


A na prezentace a další vizuální věci jsem tu zase já :) Takže nebojte, já vás v tom nenechám...Období konferencí je v plném proudu a já tak nějak tuším, že skládání prezentací není váš největší koníček. 


Schválně, kdo už letos strávil nad prezentací celou noc, ať se přihlásí...Mrkněte na pár poznatků z poslední doby. Ať vám pomůžou, až budete přemýšlet o další prezentaci:🔴 Podle provedeného průzkumu 91 % lidí uvedlo, že se cítí sebevědomě díky dobře připravené a dobře navržené prezentaci (Forbes)🔴 Když jsou fakta vyprávěna ve formě příběhu, 63 % publika si je pamatuje, zatímco pouze 5 % si dokáže zapamatovat statistiky. (Drugstore News)🔴 Většina lidí přestane poslouchat prezentaci po prvních 10 minutách. (Forbes)


 


🔴 55 % lidí přiznává, že skvělý příběh jim pomáhá soustředit se na prezentaci ( Prezi )🔴 V nedávném průzkumu 47 % prezentujících odpovědělo, že investovali více než 8 hodin do návrhu prezentace. (Tým návrhu infografiky) 🔴 41 % lidí považuje za obtížné začlenit do svých prezentací vizuály a grafiku, aby byly atraktivnější. (Panda Presentation)4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page